N1 sporta preces 

Plašs sporta preču piedāvājums par izdevīgi zemu cenu, kas iepriecinās ikvienu sporta un fitnesa entuziastu - trenažieri, preces veselības nostiprināšanai un vingrošanai, dažāda veida velosipēdi, hanteles un svara stieņi. Izvēlies N1 - pārbaudīta vērtība! Vienkārši salīdzini - izcils piedāvājums salīdzinot ar citu populārāko pasaules ražotāju līdzīgajiem produktiem.

Kāpēc izvēlēties N1 sporta preces?

Īpaši izvēlēti produkti, kas jau vairāku gadu laikā pierādījuši savu kvalitāti, saņemot daudz pozitīvu atsauksmju no Xnet.lv interneta veikala klientiem. Ļoti izdevīgas cenas, salīdzinot ar analogiem, pat pārspējot citu populāru sporta preču zīmolu tehniskās specifikācijas.

 

Izvēloties N1 velosipēdu, novērtē plašo modeļu, krāsu un specifikāciju daudzumu, jo piedāvājumā atradīsi pilsētas velosipēdus elegantai braukšanai pa ielām un bruģi, kalnu (MTB) velosipēdus piedzīvojumiem mežos un braukšanai pa ceļiem bez asfaltseguma, kā arī izturīgus jauniešu velosipēdus puišiem un meitenēm, kuri vēlas doties izbraucienos un baudīt mobilu dzīvesveidu.

Populārie N1 velotrenažieri, airēšanas un eliptiskie trenažieri ir kompakti, izturīgi un vienkārši lietošanā. Izvēlies vajadzīgo - mēs piegādāsim jebkurā vietā Latvijā. N1 eliptiskie trenažieri ļaus nodarbināt visu ķermeni, izkustinot locītavas, kā arī sabalansēt dienas aktivitāšu daudzumu un uzlabot cilvēka labsajūtu. Airēšanas trenažieri arī ļaus nodarbināt lielāko daļu ķermeņa muskuļu, nepārslogojot locītavas, bet rūpējoties arī par sirds un asinsvadu sistēmas nostiprināšanu. Vēlies veikt kardiotreniņu, neizejot no mājas? Protams - velotrenažieri N1 ir tik kompakts, ka varēsi to novietot arī neliela izmēra telpā, nodrošinot optimālu kustību un slodzes apjomu ne tikai amatieriem, bet arī aktīviem sportistiem, kuri vēlas saglabāt sportisko formu.

Sporta preču klāsts, ko piedāvā N1 zīmols, papildināts arī ar fitnesa precēm - bumbām, paklājiņiem, aktivitāšu aprocēm, hantelēm un citiem aksesuāriem, kas ļaus pilnībā izbaudīt izvēlētās aktivitātes.

Lai sportiskas aktivitātes Tev pieejamas vienmēr un visur kopā ar N1 sporta inventāru.