HPG dārza tehnika

Mūsdienīgs un kvalitatīvs dārza aprīkojums ietaupīs Tavu dārgo laiku. Ziemeļvalstu māju īpašniekiem ir izveidoti HPG dārza instrumenti un aprīkojums, kas ikdienas dārzkopībā piedāvā ļoti ērtu lietošanu, sākot no pļaušanas līdz zāģēšanai. Papildus ergonomikai un augstai veiktspējai HPG mašīnas apvieno novatorisku dizainu un funkcionalitāti.

Klāsts tiek pastāvīgi atjaunināts, ņemot vērā mūsu mājsaimniecību īpašnieku cerības uz dārzkopībai nepieciešamajām mašīnām. Izstrādājot HPG dārza aprīkojumu, tiek ievēroti vides ilgtspējas principi, jaunie dzinēji ir ekonomiskāki un daudzas produktu grupas tiek piedāvātas ar akumulatoriem.

Kāpēc izvēlēties HPG instrumentus?

  • Kvalitāte par pieņemamu cenu
  • Pārbaudīta vērtība
  • Plašs piedāvājums, kas palīdzēs dažāda veida dārza darbiem

 

HPG ir Igaunijā izveidots preču zīmols, kas radīts, lai klientiem nodrošinātu kvalitatīvus un jaudīgus dārza instrumentus par tiešām pieņemamu cenu. Ikvienai dzīves situācijai un vajadzībai dārzā atradīsi piemērotu tehnikas vienību - pļaujmašīnu vai trimeri, motorzāģi vai augsnes frēzi un dažāda veida dārza traktorus ar plašu aksesuāru klāstu - šķūres, piekabes un citus aksesuārus. 

HPG dārza tehnika paredzēta dārzniekiem - amatieriem mazu, vidēju un arī lielu dārzu apsaimniekošanai dažādos gadalaikos. 

Rudenī lieliski noderēs lapu pūtēji, kas lapu savākšanu padarīs daudz vienkāršāku un ērtāku. Vasara nav iedomājama bez pašgājēja zāles pļaujmašīnas, kas zāliena apkopšanu padarīs ērtu pilnīgi visiem, neatkarīgi no vecuma un spēka daudzuma. 

Dažādas jaudas motorzāģi būs lieliski palīgi zaru apzāģēšanas un malkas sagādāšanas darbos ikvienā mājsaimniecībā. 

Tāpat iesakām izmēģināt HPG augstspiediena tīrītājus un augsnes urbjus. Pavasarī augsnes urbis būs ērti lietojams stādīšanas darbos, bet augstspiediena mazgātāji - visas siltās sezonas garumā ļaus nomazgāt auto un citus objektus dārzā.