Tavs Apple veikals internetā

Populārākie iPhone modeļi

Populārākie Apple Watch

Populārākie Mac datori

Visas populārākās Apple preces

Meklē kvalitatīvu un uzticamu datortehniku, mobilos telefonus vai viedpulksteņus ? Noteikti ieskaties Apple piedāvājumā! Un izvēlies jaudīgākos Apple Mac datorus, iPhone telefonus, iPad planšetdatorus, Apple Watch viedpulksteņus un populārās Airpods austiņas.

Kāpēc Apple? 

Ja vēlies, lai Tavs dators aizvien ir jaudīgs arī pēc 3 - 5 gadiem, noteikti izvēlies kādu no Mac datoriem - iMac, Mac mini, Mac Pro, Macbook, Macbook Air vai Macbook Pro. Ērta pārvaldība, plaša aplikāciju izvēle, kolosāla veiktspēja un ideāls attēls.

Domā par jaunu mobilo telefonu? Tam jābūt jaunākajam iPhone! Inovatīvas tehnoloģijas, jauda katrā pieskārienā, mobilitāte un iespēja būt notikumu centrā visur, kur vēlies atrasties. Pie mums atradīsi arī iepriekšējo paaudžu iPhone - par patīkami izdevīgu cenu un ražotāja garantiju. 

Planšetdatori iPad un iPad Pro ir nenovērtējams darba instruments dizaineriem, kā arī ērts saziņas līdzeklis visu paaudžu ģimenes locekļiem. 

Kāpēc Airpods ir tik populāras Bluetooth austiņas? Superkvalitatīva skaņa, ērta lietošana, stilīgs dizains un lieliska funkcionalitāte. 

Apple TV sen vairs nav tikai kastīte, ko pieslēgt televizoram, tā ir multifunkcionāla ierīce, kas ļauj apvienot dažādas ierīces vienā mājas ekosistēmā. Sinhronizēt, straumēt, parādīt. 

Apple Watch ir viens no populārākajiem viedpulksteņiem, jo spēj vairāk. Iespējams, vairāk kā Tu spēj iedomāties. Gudrais pulkstenis analizē, savieno, informē un vienmēr ir Tev uz rokas. Tu noteikti atklāsi ko jaunu par savu ikdienu. Askētiski stilīgais dizains derēsies jebkuram - no sportiska dzīvesveida atbalstītāja līdz direktoram. 

Kāpēc pirkt Apple preces Xnet interneta veikalā? 

SIA Xnet ir Apple Pilnvarotais tirgotājs jau vairāk kā 10 gadus, pierādot klientiem un ražotājam zināšanas un prasmes piedāvāt lielisku cenu un servisu. Pirmais Apple preču interneta veikals bija pazīstams ar nosaukumu Āboluveikals un pavisam ātri tas iemantoja Apple fanu uzticēšanos. Pirms dažiem gadiem interneta veikala nosaukums tika mainīts uz Up^Store, aizvien piedāvājot to pašu uzticamo pakalpojumu klāstu. 

Tagad Xnet interneta veikalā, pērkot Apple preces, varēsi apmaksāt pasūtījumu tiešsaistē vai izvēlēties apmaksu, saņemot preces. Piegādes uz populārākajiem saņemšanas punktiem - DPD un Omniva pakomātiem, DPD Pickup Paku Bode, Latvijas Pasta nodaļām un, protams, mājām vai biroju. Daži klikšķi un pasūtījums ir noformēts.