Pasūtījumu piegāde

delivery info Jul 2020-min.jpg

NB! Minētās piegādes cenas var būt augstākas, ja tiek pasūtītas nestandarta preces (paklāji, konstrukcijas, siltumnīcas, velosipēdi un citas līdzīgas preces).

Piegāde uz Omniva pakomātu. Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas atgriezīsies Xnet noliktavā. 

Piegāde uz DPD PickUp punktu. Piegāde uz DPD PickUp punktu ir iespējama tikai gadījumā, ja ir veikta priekšapmaksa (tiešsaistē ar karti vai ar bankas pārskaitījumu). Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko PickUp punktu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet atvēršanas kodu. Pēc SMS saņemšanas Tev ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks nosūtīts atpakaļ uz Xnet noliktavu.

Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu. Pakas maksimālais svars 30 kg. Pakas maksimālais izmērs (mm): 1200x600x600. Pasūtītā prece tiks piegādāta uz Tev tuvāko pasta nodaļu. Pēc tam, kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā,  saņemsi paziņojumu ar aicinājumu saņemt sūtījumu SMS vai papīra formātā. Sūtījuma glabāšanas laiks - viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm - saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.

Piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru. Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, ar Tevi sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Ja būsi izvēlējies piegādi ar Latvijas pasts kurjeru, bet īstenot piegādi saziņas trūkuma dēļ nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Tev tiks nosūtīts paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, pamatojoties uz kuru varēsi to saņemt sūtījuma paziņojumā norādītajā pasta nodaļā. Ja būsi izvēlējies piegādi ar DPD Latvija kurjeru, bet īstenot piegādi saziņas trūkuma dēļ nebūs iespējams, proti, kurjers nevarēs sazvanīt Tevi pa norādīto tālruņa numuru, lai vienotos par konkrētu piegādes laiku, vai sarunātajā laikā vēlamajā adresē nebūsi pieejams, lūdzam mūs informēt par jaunu vēlamo piegādes laiku - sūtījuma atkārtota piegāde ir maksas pakalpojums un cena ir atkarīga no sūtījuma svara.

UZMANĪBU! Šobrīd, izvēloties sūtījuma saņemšanu kurjeru un apmaksu skaidrā naudā, norēķināties varēs tikai ar bankas karti.

Piegādes izmaksas lielgabarīta precēm no 35 €.

UZMANĪBU! Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzam rūpīgi pārbaudīt visu informāciju. Saņemšanas adreses/ piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no jaunā izvēlētā piegādes veida).

Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas vienā sūtījumā, tās tiks izsūtītas vairākos sūtījumos, bet pasta izdevumi tiks iekasēti tikai vienu reizi. Izvēloties sūtījuma piegādi ar kurjeru, preces tiek piegādātas tikai līdz ēkas ārdurvīm. Tādēļ lūdzam parūpēties par preces tālāko piegādi (piemēram, uznešanu dzīvoklī) pašiem.

Svarīgi!

Līzinga gadījumā dokumentus drīkst parakstīt tikai līzinga iesniedzējs. Lūdzu, sagatavo pases kopiju, ko iesniegt kurjeram vai Pasta nodaļā.

* Pircēja pienākums saņemot preci pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai preces vizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.

Lai saglabātu pirmslīguma informāciju savā datorā, atver saiti Piegāde un spied Saglabāt.