Pasūtījumu piegāde

Piegādes tarifi

NB! Minētās piegādes cenas var būt augstākas, ja tiek pasūtītas nestandarta preces (paklāji, konstrukcijas, siltumnīcas, velosipēdi un citas līdzīgas preces).

Uzmanību! Saistībā ar COVID-19 ierobežojumiem un Kurjerdienestu lielo noslodzi, piegāde šobrīd var kavēties! Paldies par izpratni.

Bezmaksas saņemšana Xnet Pickup punktā.

Saņem savu pasūtījumu saņemšanas punktā Dzirnieku iela 24, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167 katru darba dienu un sestdienās no 8:00 līdz 17:00.

Pasūtījuma saņemšana iespējama pēc pilnas apmaksas veikšanas! 

Ja prece jau atrodas Xnet noliktavā Rīgā (prece atzīmēta "Saņem jau rīt"), pasūti, apmaksā tiešsaistē (bankas karte vai interneta banka) un saņem jau nākamajā dienā! Kad preces būs sagatavotas izsniegšanai, nosūtīsim īsziņu ar uzaicinājumu ierasties saņemt pastūtījumu.  

Xnet eXpress piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru Rīgā (LV-1..) un Pierīgā (LV-2..).  

Pasūtījuma piegāde tiks uzsākta tikai pēc pilnas apmaksas veikšanas.

Tiklīdz sūtījums tuvosies, ar Tevi sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Visu preču piegāde daudzdzīvokļu mājās līdz dzīvokļa durvīm ir iekļauta cenā.

Preces ar atzīmi “Saņem jau rīt” varēsi saņemt nākamajā darba dienā vai sestdienā, ja pasūtījums būs noformēts un apmaksāts līdz 21.00. Preču piegāde notiek no pirmdienas līdz sestdienai.

Preces, kas nav atzīmētas ar zīmogu "Saņem jau rīt", saņemsi atbilstoši pie preces norādītajiam piegādes laikam. 

Piegāde uz Omniva pakomātu

Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas atgriezīsies Xnet noliktavā. 

Piegāde uz DPD PickUp punktu

Piegāde uz DPD PickUp punktu ir iespējama tikai gadījumā, ja ir veikta priekšapmaksa (tiešsaistē ar karti vai ar bankas pārskaitījumu). Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko PickUp punktu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet atvēršanas kodu. Pēc SMS saņemšanas Tev ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks nosūtīts atpakaļ uz Xnet noliktavu.

Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu.

Pakas maksimālais svars 30 kg. Pakas maksimālais izmērs (mm): 1200x600x600. Pasūtītā prece tiks piegādāta uz Tev tuvāko pasta nodaļu. Pēc tam, kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā,  saņemsi paziņojumu ar aicinājumu saņemt sūtījumu SMS vai papīra formātā. Sūtījuma glabāšanas laiks - viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm - saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.

Piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru.

Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, ar Tevi sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Ja būsi izvēlējies piegādi ar Latvijas pasts kurjeru, bet īstenot piegādi saziņas trūkuma dēļ nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Tev tiks nosūtīts paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, pamatojoties uz kuru varēsi to saņemt sūtījuma paziņojumā norādītajā pasta nodaļā. Ja būsi izvēlējies piegādi ar DPD Latvija kurjeru, bet īstenot piegādi saziņas trūkuma dēļ nebūs iespējams, proti, kurjers nevarēs sazvanīt Tevi pa norādīto tālruņa numuru, lai vienotos par konkrētu piegādes laiku, vai sarunātajā laikā vēlamajā adresē nebūsi pieejams, lūdzam mūs informēt par jaunu vēlamo piegādes laiku - sūtījuma atkārtota piegāde ir maksas pakalpojums un cena ir atkarīga no sūtījuma svara.

UZMANĪBU! Šobrīd, izvēloties sūtījuma saņemšanu kurjeru un apmaksu skaidrā naudā, norēķināties varēs tikai ar bankas karti.

Piegādes izmaksas lielgabarīta precēm no 35 €.

UZMANĪBU! Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzam rūpīgi pārbaudīt visu informāciju. Saņemšanas adreses/ piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no jaunā izvēlētā piegādes veida).

Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas vienā sūtījumā, tās tiks izsūtītas vairākos sūtījumos, bet pasta izdevumi tiks iekasēti tikai vienu reizi. Izvēloties sūtījuma piegādi ar kurjeru, preces tiek piegādātas tikai līdz ēkas ārdurvīm. Tādēļ lūdzam parūpēties par preces tālāko piegādi (piemēram, uznešanu dzīvoklī) pašiem.

Svarīgi!

Līzinga gadījumā dokumentus drīkst parakstīt tikai līzinga iesniedzējs. Lūdzu, sagatavo pases kopiju, ko iesniegt kurjeram vai Pasta nodaļā.

* Pircēja pienākums saņemot preci pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai preces vizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.

Lai saglabātu pirmslīguma informāciju savā datorā, atver saiti Piegāde un spied Saglabāt.