Pasūtīšana uz nomaksu

Līzingu piedāvā Holm Bank Latvia SIA, SIA Inbank Latvia un AS Lateko līzings. Katrs aizņēmums ir finansiālas saistības, tāpēc rūpīgi izlasiet noteikumus un izvērtējiet savas iespējas atdot aizdevumu.

Kredītlīgumu var slēgt pilngadīgie Xnet.lv klienti. Līdz lēmuma pieņemšanai par kredīta izsniegšanu, Holm Bank Latvia SIA, SIA Inbank Latvia un AS Lateko līzings izvērtē klienta maksātspēju, pamatojoties uz iesniegtajiem personas datiem. Sniedzot savus personas datus, Kredīta ņēmējs piekrīt, ka tas dod tiesības Kreditētājam veikt darbības ar Kredīta ņēmēja personīgajiem datiem, ieskaitot to vākšanu, glabāšanu, izmantošanu, izziņošanu, publisku izziņošanu, iekļaušanu parādnieku reģistrā u.c. Lai noformētu kredītlīgumu, pasūtījumu var nosūtīt Xnet.lv pa pastu vai elektroniskā veidā, kā arī pieteikt pa tālruni. Noformējot pasūtījumu rakstveidā, jāuzrāda personas kods, darba vieta un ieņemamais amats, personu apliecinoša dokumenta (pases vai ID kartes) numurs, preces kods, saņemšanas veids un vēlamais apmaksas mēnešu skaits, kā arī datums un paraksts.

Kredīta ņēmēja veiktais pasūtījums tiek uzskatīts par piedāvājumu noslēgt Kredītlīgumu. Kredīta atteikuma gadījumā, Xnet.lv sazināsies ar klientu 14 dienu laikā. Kredīta apstiprināšanas gadījumā, Xnet.lv kopā ar preci nosūta klientam kredīta līgumu un maksājumu grafiku. Kredītlīgums ir noslēgts un stājas spēkā dienā, kad Kredītņēmējs saņem preci un paraksta līgumu.

Sūtījumu var saņemt tikai persona, kura veikusi pasūtījumu/ noslēgusi līgumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, kas norādīts, veicot pasūtījumu. Saņemot preci, klientam ir jāparaksta līgums un visi klāt pievienotie dokumenti un kopā ar personu apliecinoša dokumenta kopiju jāiesniedz kurjeram vai pasta darbiniekam, kurš izsniedz preci.

SVARĪGI! Iegādājoties preces uz nomaksu, personu apliecinošajam dokumentam ir jābūt derīgam. Ja dokumenta derīguma termiņš preces piegādes brīdī ir beidzies, sūtījums netiks izsniegts.

Kopā ar preci, klients saņem Kredītlīgumu un maksājumu grafiku. Pirmā iemaksa par preci tiek maksāta preces pārdevējam, bet maksājumi, saskaņā ar maksājumu grafiku, tiek maksāti aizdevuma devējam. 

Pirkumiem, kuru summa pārsniedz 1400 €, nepieciešama pirmā iemaksa vismaz 10% apmērā.

Kredītu kalkulatora veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Tie var atšķirties no aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu, un atšķirību gadījumā par noteicošo uzskatāmi aprēķini, kas tiek veikti noformējot līgumu.

Pasūtot preci uz nomaksu (kopā ar kredītlīguma noslēgšanu), kā arī pieņemot pasūtīto preci, Kredīta ņēmējs apņemas pildīt visus Līgumā norādītos punktus un kredīta apmaksu veikt saskaņā ar norādīto grafiku.

Standartnoteikumi. Minimālā pasūtījuma summa no 70,00 €, maksimālā - 6 000. Kredīta apmaksas termiņš no 6 līdz 60 mēnešiem. Maksa par līguma noformēšanu, sākot no 0,00 €. Pirmā iemaksa 0,00 €. Kredīta periods, kurā viens maksājums ir mazāks par 7 €, nav iespējams.

Kas ir Līzings 5?

Viss ir tik vienkārši - pieņemsim, ka prece maksā 100 €, tad pirmā iemaksa Tev būs 5 € jeb 5% no preces cenas un turpmākos 24 mēnešus maksāsi tikai  5% no preces cenas jeb 5EUR. Un tagad parēķināsim, cik tas kopā sanāk. 5 €(pirmā iemaksa) un 24 reizes pa 5 €=  125 €. Pavisam vienkārši un saprotami. 

Preces cena 100 €,  pirmā iemaksa 5 €, kredīta summa 95 €, termiņš 24 mēneši, katra mēneša maksa 5 €, komisijas maksa 26% no kredīta summas, kas tiek pievienota ikmēneša maksājumiem, aizņēmuma procentu likme 0%, gada procentu likme 26,98%. Kopējā atmaksājamā summa 120 €.

Minimālā pasūtījuma summa 32 €, maksimālā - 1 250 €.

Kas ir Līzings 10?

Tikpat vienkārši un saprotami - ja preces cena ir 100 €, pirmā iemaksa būs tikai 10 €jeb 10% no preces cenas. Un 10 mēnešus maksāsi tikai 10% no preces cenas jeb 10 €. Cik kopā samaksāsi? Tiešām tikai 110 €! Nereāli labs piedāvājums, lai Tu zinātu, ka līzings var būt izdevīgs un beidzot to vari atļauties.

Preces cena 100 €, pirmā iemaksa 10 €, kredīta summa 90 €, termiņš 10 mēneši, katra mēneša maksa 10 €, komisijas maksa 11% no kredīta summas, kas tiek pievienota ikmēneša maksājumiem, aizņēmuma procenta likme 0%, gada procentu likme 28,03 %. Kopējā maksājumu summa ir 100 €.

Minimālā pasūtījuma summa 32 €, maksimālā - 3 000 €.

Līguma laušana un izbeigšana

Laužot pirkšanas-pārdošanas līgumu 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas, tiek uzskatīts, ka Kredīta ņēmējs ir lauzis arī Kredītlīgumu. Šādi laužot Kredītlīgumu, Kredīta ņēmējam ir jāatmaksā kredīta procenti par lietoto periodu.

Akcija “Pērc tagad, sāc maksāt tikai pēc 6 mēnešiem”

Pievienojoties kredīta akcijai, pirmo maksājumu par precēm būs jāveic tikai pēc 6 mēnešiem. No šī laika stāsies spēkā Jūsu izvēlētais nomaksas periods (līdz pat 60 mēnešiem). Līdz šim laikam klients lieto preces par velti, bet apmaksu par preci sāk tikai pēc 6 mēnešiem. Pievienojoties akcijai, ikmēneša apmaksas summa var būt atšķirīga – tā ir atkarīga no preces summas. Aptuveno mēneša apmaksas summu Jūs varat izrēķināt pie preces esošā kredīta mēneša maksāšanas kalkulatora, izvēloties iespēju  "Sākšu maksāt pēc 6 mēnešiem".  

* Īstenojiet savas vēlmes apdomīgi, aizņemieties atbildīgi!

SVARĪGI! Lūdzu, pārbaudi savas pases vai ID kartes derīguma termiņu, kad noformē līzinga pieteikumu tiešsaistē. Iegādājoties un saņem preces uz nomaksu, personu apliecinošajam dokumentam ir jābūt derīgam. Ja dokumenta derīguma termiņš preces piegādes brīdī ir beidzies, sūtījums netiks izsniegts.

Lai saglabātu šo informāciju savā datorā, atveriet saiti un spiediet saglabāt.