Prieks Tevi redzēt Xnet interneta veikalā! Iepazīsimies tuvāk?

Laipni lūdzam Xnet.lv mājaslapā! Šeit Tevi sagaida plašs preču sortiments, izdevīgas cenas un noderīga informācija, kas palīdzēs veikt gudru izvēli. Pašlaik Xnet.lv ir viens no lielākajiem interneta veikaliem Latvijā, kas piedāvā dažādu kategoriju preces ikdienas izmantošanai un īpašām situācijām. Esam izgājuši tālu ceļu no elektronikas un sadzīves tehnikas interneta veikala līdz pilnvērtīgam tiešsaistes tirdzniecības centram, kur ikviens apmeklētājs atradīs kaut ko sev patīkamu un noderīgu.  Iepazīsties ar mums tuvāk un uzzini, kāpēc simtiem tūkstošiem klientu labiekārto savu ikdienu, izmantojot mūsu pakalpojumus!

Kas mēs esam?

Xnet interneta veikals ir dibināts 2002. gadā ar mērķi kļūt par vienu no Latvijas lielākajiem un labākajiem interneta veikaliem. Savus pirmos soļus e-komercijā esam spēruši 2003. gada martā un kopš tā laika esam attīstījušies un pilnveidojušies atbilstoši tirgus prasībām un lietotāju vēlmēm. Zinot, ka mūsdienu cilvēks vērtē ik minūti, pakāpeniski palielinājām veikala preču klāstu, lai internetā Tu varētu pasūtīt ne tikai elektroniku un datortehniku, bet jebkuru nepieciešamo preci.

Šobrīd Xnet.lv iespējams iegādāties:

 • elektroniku, datortehniku un sadzīves tehniku;

 • sporta un tūrisma preces;

 • preces mājai un dārzam;

 • autopreces;

 • mēbeles;

 • preces māmiņām un dažāda vecuma bērniem;

 • dekoratīvo kosmētiku, smaržas, ādas kopšanas produktus u.c.

 • pārtikas un pirmās nepieciešamības preces.

Katra preču kategorija ir iedalīta vairākās apakškategorijās. Meklēšanu atvieglo atlases filtri un preču apraksti. Tāpat vari izmantot meklēšanas funkciju mājaslapā, ierakstot atbilstošajā lodziņā preces vai ražotāja nosaukumu.

Bet, ja patstāvīga meklēšana nav devusi apmierinošus rezultātus, nesteidzies atmest visam ar roku! Mums ir profesionāli preču konsultanti, kuri ieteiks labāko variantu katras konkrētas preces iegādei, kā arī palīdzēs sarežģītāku jautājumu risināšanā. Mēs esam gatavi palīdzēt nestandarta situācijās, tāpēc droši sazinies ar Xnet.lv pa telefonu vai e-pastu!

Droša & izdevīga iepirkšanās tiešsaistē

Xnet.lv ir noslēdzis sadarbības līgumus ar Latvijas lielākajiem vairumtirgotājiem, servisa centriem un oficiālajiem importētājiem. Ieguvumi mūsu klientiem? To nav maz:

 • 100% oriģināli ražojumi ikvienā preču kategorijā. Lai ko Tu pasūtītu, viedtālruni vai tabureti, vienmēr saņemsi kvalitatīvu preci ar ražotāja garantiju;

 • iespēja iegādāties oriģinālus produktus par draudzīgām cenām, nepārmaksājot tirgotājam;

 • kvalitatīvas konsultācijas par preču tehniskajiem raksturojumiem.

Ne mazāk svarīga ir efektīva klientu apkalpošana. Xnet.lv iepirkšanās nosacījumi ir pietiekami elastīgi, lai ikviens pircējs varētu tos pielāgot savai situācijai. Tālāk stāstām par pasūtījumu piegādes un apmaksas opcijām – uzzini, kā mēs nodrošinām kvalitatīvu un ātru servisu!

Apmaksā pasūtījumu sev ērtā laikā!

Viena no patīkamākajām interneta veikala atšķirībām no parasta tirdzniecības centra ir iespēja apmaksāt pirkumu vēlāk. Ja līdz algai vēl dažas dienas, bet atlikt pasūtījumu negribas, noformē pirkumu uzreiz, un tas pagaidīs Tevi mūsu veikala birojā! Pieņemam gan skaidru naudu, gan norēķinu kartes. Bet, ja gribi izmantot citas piegādes iespējas un esi gatavs veikt priekšapmaksu, norēķinies, izmantojot:

 • internetbanku. Piedāvājam šo pakalpojumu SEB, Swedbank, Nordea un Citadele banku klientiem;

 • maksājumu karti. Pieejams Visa un Master Card lietotājiem;

 • bankas pārskaitījumu. Rēķinu var apmaksāt jebkurās bankas filiālē, 3 dienu laikā. Rēķins tiek nosūtīs uz Tavu e-pastu PDF formātā, to ir ērti izdrukāt vai saglabāt savā viedtālrunī.

Tāpat piedāvājam mūsu pircējiem iegādāties preces līzingā. Līzings pieejams visām precēm, kuru vērtībā pārsniedz 70 EUR. Nav svarīgi, ko Tu pasūti, jaunāko viedtālruni vai ziemas jaku – ja vien Tev ir pietiekama maksātspēja, un Tu uzskati, ka pakāpeniska pirkuma apmaksa ir parocīgāka, piesaki līzingu tiešsaistē. Mūsu partneri operatīvi izskatīs pieteikumu un sniegs atbildi.

Parocīgi piegādes varianti

Ērta pasūtījuma piegāde ir ne mazāk svarīga kā adekvāta cena un preces kvalitāte. Nelauzi galvu, domājot, kā nogādāt pirkumu mājās – izvēlies vienu no pieciem piegādes variantiem:

 • piegāde uz Omniva pakomātu vai DPD PickUp punktu. Sūtījums tiek uzglabāts piegādes vietā 7 dienas. Šāds variants ir parocīgs aizņemtiem pircējiem ar saspringtu dienas grafiku – pasūtījumu iespējams izņemt gan agri no rīta, gan vēlu vakarā, bet pakomātā – pat 24 stundas diennaktī;

 • piegāde uz Tev tuvāko pasta nodaļu. Ērts risinājums klientiem, kuriem nepieciešams papildu laiks pirms pirkuma izņemšanas. Pasta nodaļā pasūtījums tiek uzglabātas bez maksas 11 diennaktis;

 • piegāde uz Tevis norādīto adresi. Izmantojot kurjerpastu, pirkumus var piegādāt uz mājām, darbavietu, autocentru u.tml. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, kurjers sazināsies ar Tevi, lai vienotos par piegādes laiku.

Atsevišķos gadījumos lieli un smagi pasūtījumi, piemēram, mēbeles, tiek piegādāti tikai ar DPD vai Latvijas Pasta kurjeru uz norādīto adresi. Tādējādi preces tiek pasargātas no bojājumiem, kas var rasties neprofesionālas piegādes dēļ.

Xnet.lv + Hansapost = pozitīvas pārmaiņas klientiem

2015. gadā esam apvienojušies ar lielāko Igaunijas e-komercijas un distances pārdošanas uzņēmumu Hansapost OÜ. Latvijas iedzīvotājiem jau ilgu laiku ir bijis pazīstams Hansapost pasta katalogs, kur par draudzīgām cenām varēja iegādāties dažādas preces ikdienai un svētkiem.

Tagad gan Hansapost, gan Xnet.lv klienti bauda vairākas jaunas priekšrocības:

 • vēl plašāks preču klāsts. Apvienotajā Xnet.lv interneta veikalā ikviens klients atradīs sev noderīgas preces. Sortimentā ir gan ikdienā nepieciešamās, gan sezonas preces, kā arī lieliski dāvanu piedāvājumi sievietēm, vīriešiem un bērniem;

 • lielākas noliktavas, efektīvāka pasūtījumu apstrādes un piegādes sistēma. Pateicoties Xnet.lv un Hansapost sadarbībai, abu uzņēmumu pastāvīgie un jaunie klienti saņem preces maksimāli ātri. Mēs izmantojam noliktavas ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, lai samazinātu pasūtījuma ceļu pie pasūtītāja un piegādātu pirkumu bez liekas kavēšanās.

Pašlaik apvienotajam Xnet.lv & Hansapost katalogam ir desmitiem tūkstošu uzticamu pastāvīgo klientu Igaunijā un Latvijā, kuriem 12 reizes gadā tieši uz mājām tiek nosūtīts mūsu katalogs ar labākajiem piedāvājumiem. Kāpēc interneta tehnoloģiju laikmetā cilvēki joprojām dod priekšroku pasta katalogam? Par to stāstām tālāk!

Pasta katalogs vai interneta veikals – izvēlies sev piemērotāko!

Pateicoties sadarbībai ar Hansapost, mēs piedāvājam divus preču pasūtīšanas veidus – tiešsaistē, veikala mājaslapā, vai pa pastu, ar pasta kataloga starpniecību. Abi iepirkšanās veidi ir vienlīdzīgi – gan interneta veikalā, gan pasta katalogā atradīsi kvalitatīvas preces par draudzīgām cenām. 

Taču Xnet.lv katalogs un interneta veikals nav viens un tas pats – tie papildina viens otru, tāpēc iesakām reģistrēties par mūsu pastāvīgo lietotāju un iegūt visas klienta priekšrocības:

 • ik mēnesi saņemt Xnet.lv pasta katalogu bez maksas. Katalogs tiek piegādāts uz mājām, lai Tu pats pirmais uzzinātu par veikala īpašajiem mēneša piedāvājumiem, atlaidēm, akcijām un citiem patīkamiem pārsteigumiem;

 • iepazīt pilnu Xnet.lv preču klāstu. Mūsu pasta katalogā ir apvienoti katras produktu grupas labākie piedāvājumi, savukārt interneta veikalā katra preču kategorijā ir vēl lielāks sortiments izvēlīgākajiem pircējiem;

 • ātrāk un ērtāk iepirkties. Kļūstot par pastāvīgo Xnet.lv klientu, Tev nebūs ik reizi jāievada sava kontaktinformācija, kā arī varēsi veidot vēlmju sarakstu un iegādāties kārotās preces akciju laikā par izdevīgākām cenām.

Mēs nodrošinām iespēju veikt pasūtījumu gan internetā, gan caur katalogu, jo zinām, ka katram klientam ir savi iecienītākie iepirkšanās paradumi. Viens cilvēks dod priekšroku ātrai preču pasūtīšanai internetā, citam vairāk patīk nesteidzīgi pārlapot kataloga lappuses. Lai kāda būtu Tava izvēle, ar Xnet.lv vienmēr saņemsi aktuālus piedāvājumus sev ērtākā veidā!

Reģistrācija = 1 minūte

Vai parasti iepazīties ar preču klāstu un iepirkties ir interesanti, bet aizpildīt reģistrācijas anketu gan ne? Ja tādas ir arī Tavas domas, noteikti novērtēsi zibenīgu reģistrāciju Xnet.lv interneta veikalā. Mēs neaizkavējam apmeklētājus ar garu un sarežģītu reģistrāciju, tāpēc jauna klienta anketā ir pavisam īsa:

 • tikai svarīgākā informācija par lietotāju: aizpildi kontaktinformācijas sadaļu, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un mobilā tālruņa numuru;

 • papildu piedāvājumi zinošākai izvēlei: atzīmē, vai vēlies saņemt jaunumu vēstuli uz e-pastu un Xnet.lv bezmaksas pasta katalogu;

 • esi steidzīgs? Vienkārši ielogojies mūsu veikalā ar Facebook vai Google+ kontu un kļūsti par reģistrēto lietotāju!

Ja reģistrācijas brīdī Tu vēl neesi pārliecināts, vai vēlies regulāri saņemt informāciju no Xnet.lv, neuztraucies! Lietotāja profilu iespējams rediģēt jebkurā brīdī, tāpēc pierakstīties mūsu jaunumu vēstulei un pasta katalogam varēsi vienmēr!

Daži papildu iemesli iepirkties pie mums

Preču pasūtīšana internetā ir kļuvusi par ierastu lietu, un līdz ar to ir augušas arī pircēju prasības. Tagad klientu prioritāte ir ne tikai preču kvalitāte un sortiments, bet arī pārdevēja attieksme un komunikācijas stils. Mēs, Xnet.lv, esam izveidojuši mūsdienīgu elektronisko iepirkšanās vidi, kas ir maksimāli pielāgota augstākā līmeņa tirdzniecības centru piedāvājumam. Un runa nav tikai par preču klāstu, jo mēs:

 • regulāri atjaunojam īpašo piedāvājumu sadaļu. Sekojot līdzi Xnet.lv akcijām, vienmēr varēsi pasūtīt aktuālas preces par zemākām cenām, savukārt svētku akciju laikā izdevīgi var iegādāties dāvanas;

 • iepazīstinām ar preču klāstu un sniedzam noderīgus iepirkšanās padomus. Ielūkojies mūsu blogā, lai veiktu zinošāku izvēli un pasūtītu īsto preci. Tāpat iespējams sazināties ar Xnet.lv konsultantiem, kuri sniegs atbildes arī uz nestandarta jautājumiem;

 • nodrošinām licencētu preču remontu un apmaiņu garantijas darbības laikā. Pat pārbaudītiem un uzticamiem ražotājiem var gadīties tehniskais misēklis, taču Tev par nav jāuztraucas – sazinies ar mums, un mēs nodosim preci licencētam ražotāja servisa centram!

Ik nedēļu Xnet.lv interneta veikalā iepērkas tūkstošiem klientu. 97% pasūtījumu tiek piegādāti ātri un savlaicīgi, un mēs cītīgi strādājam pie tā, lai ikviens pircējs saņemtu pirkumu sev ērtā laikā un vietā. Pievienojies mūsu klientu lokam un pārliecinies pats par Xnet.lv priekšrocībām!