Kauba kättetoimetamine


Hansaposti e-poest tellitud kaubale võid ise järgi tulla meie väljastuspunktidesse (Tallinn, Tartu, Pärnu, Narva), tellida kaubad pakiautomaati (Omniva, Itella SmartPOST) või Omniva kulleriga koju. 

Üldiselt

Kättetoimetamise aeg kõikidel transpordiviisidel: tellitud tooted toimetatakse Teile koju kuni 2 nädala jooksul pärast tellimuse fikseerimist Hansaposti poolt. Osadele toodetele kehtib pikem kättetoimetamise aeg, mis on kirjas vastava toote juures.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja just kõige pikema ooteajaga toote järgi. 

Hansapost jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.   

Hansapost ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest

Väikseim täidetav tellimus on 13,00 € + saatekulu. Kui tellitava kauba summa on väiksem kui 13,00 €, jätab Hansapost omale õiguse tellimust mitte täita. Kataloogi hinnad on eurodes. Hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

Vali kõige mugavam kättetoimetamisviis!

TASUTA pakiväljastus

 • Hansaposti Outlet(väiksemõõtmelised kaubad), Järve Keskuse 1. korrusel, Pärnu mnt 238, 11624 Tallinn.Avatud:  E-L 10.00-21.00, P 10.00- 19.00


 • Väljastuspunkt Tallinnas, Mustamäe tee 46 (Kaup24 väljastuspunkt). Avatud tööpäeviti 9 – 19, laupäeval 10 – 15

  Tallinn Mustamae_300x400.jpg


 • Väljastuspunkt Tartus, Jaama 143 (Kaup24 väljastuspunkt). Avatud tööpäeviti 9 – 18, laupäeval 10 – 15.

  Tartu_300x400.jpg


 • Väljastuspunkt Pärnus, Papiniidu 5 (Kaup24 väljastuspunkt). Avatud tööpäeviti 9 – 18, laupäeval 10 – 15.

  Pärnu_300x400.jpg

 

 • Väljastuspunkt Narvas, Tallinna maantee 33 (Kaup24 väljastuspunkt). Avatud tööpäeviti 9 – 18, laupäeval 10 – 15.

  Narva_300x400.jpg


Kui olete valinud ise järele tulemise transpordiviisi, siis saadame paki valmisolekust teate e-mailile ja sms’iga ning helistame üks päev enne paki hoidmise tähtaja lõppu. Pakki hoitakse väljastuspunktis 1 nädal. Väljaspool lahtiolekuaegasid pakke ei väljastata.

Kauba eest saab tasuda ainult pangakaardiga. Väljastustasu: 0.00 €.

 

Kättetoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu

Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Paki vastuvõtmiseks kulub vaid 15 sekundit ja pakiautomaati on kasutada sama lihtne kui pangaautomaati. Ööpäevaringse videovalvega pakiautomaatidel on kõige varasem hommikune ja kõige hilisem õhtune täitmine ja tühjendamine. 
Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja. Lunamakse korral tuvasta oma isik ID-kaardiga ning tasu paki eest kaardimaksega.

Täpsem info:https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad). Saatekulu: Tellitud paki kättetoimetamine Omniva pakiautomaati maksab 2.49 €.

 

Kättetoimetamine Itella SmartPOSTI kaudu

Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x60x60cm. Juhul kui paki mõõtmed on suuremad, siis saadetakse see Eesti Posti kulleriga koju. Kauba kättesaamiseks saate valida Teile kõige sobivama pakiautomaadi (täpsem info http://www.smartpost.ee/eteenindus/kiosks või telefoni 611 5511). Tellitud tooted toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati kuni 2 nädala jooksul pärast tellimuse fikseerimist Hansaposti poolt. Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi, mille sisestamisel automaadi puutetundlikule ekraanile ja vajadusel paki eest kaardimaksega tasudes, saate paki automaadist kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena väljastada, saadab Hansapost kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu. Saatekulu: Tellitud paki kättetoimetamine Itella SmartPOSTi pakiautomaati maksab 2.49 €. NB! Kui tellisite paki SmartPosti aga see sinna mõõtmetelt ei mahu, saadame paki koju Eesti Posti kulleriga ja vastavalt kulleri saatekulule.

Koju kättetoimetamine Omniva kulleri kaudu

Selleks et kuller saaks Teiega paki saabudes ühendust võtta, lisage tellimust vormistades kindlasti oma telefoninumber. Kullersaadetise pakid toimetatakse kliendile esimese ukseni st välisukseni või maja väravani. Paki saabudes helistatakse ja kooskõlastatakse kättetoimetamise aeg ning lunasaadetise puhul teavitatakse ka paki maksumus. Kui telefoni teel Teiega kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Teile edastatakse saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab Hansapost tellitud kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu.

Saatekulu: koju kättetoimetamine Omiva kulleriga maksab alates 3.99 € (kui ei ole märgitud teisiti raskekaalulise toote juures).

 

NB! Eraldi saadetis

Osasid tooteid käsitletakse vajadusel ühe tellimuse raames eraldi saadetisena, kus mõlemale saadetisele kehtib eraldi saatekulu. Kui toodet käsitletakse eraldi saadetisena on selle kättetoimetamine ainult kulleriga (saatekulu märgitud toote juures).