Hind

Võimsad ja töökindlad Makita tööriistad

Makita on Jaapani elektritööriistade tootja, mis omab üle neljakümne tütarettevõtte ja tegutseb laiaulatuslikult terves maailmas. Ettevõte asutati 1915. aastal ja peamiseks tegevusvaldkonnaks oli valgusseadmete, elektrimootorite ning trafode müük.

Murrang toimus 1958. aastal, kui Makita tõi turule esimese kaasaskantava elektrilise lihvimismasina. Tänapäeval on Makita tööriistad märk kvaliteedist, mida usaldavad väga paljud professionaalsed ehitajad ning kodukasutajad. Makita tootevalikus on rohkem kui 150 akutööriista, mis on kõige arvukam 18 V akutööriistade tootesari maailmas. Võimsad Makita akud tagavad suure kasutusmugavuse ja töökindluse.
Akutrell on vajalik tööriist nii vilunud spetsialistile kui ka harrastajale. Hansaposti e-poes on mugav tooteid valida ja võrrelda ning leida oma vajadustele sobiv tööriist. Võimas löökfunktsiooniga Makita akutrell saab hakkama ka keerukamate ülesannetega nagu näiteks kivisse või betooni augu puurimine.
Töö tegemisele annab hoogu oma lemmikmuusika või raadiosaadete kuulamine. Põrutuskindel Makita raadio, mis töötab kõikide Makita akudega, on paljude klientide lemmik.