Dārza tehnika un mēbeles par vasarīgi labām cenām

Izvēlies populārākos modeļus vai spied uz vajadzīgās preču kategorijas nosaukuma un izvēlies sev vajadzīgo dārza tehnikas modeli vai kvalitatīvu dārza mēbeļu komplektu atpūtai pie dabas! Plašs instrumentu un kāpņu piedāvājums jebkurām remonta vajadzībām profesionāļiem un mājas meistariem.

Piegāde visā Latvijā uz izvēlēto adresi. Maksā par preci, noformējot pasūtījumu vai piegādes brīdī kurjeram. Ērti un izdevīgi. 

Kas vajadzīgs kārtīgam saimniekam un saimniecei? Visu atradīsi Xnet interneta veikalā, jo, ja Tev vajag, mums ir!

Jau vairākas sezonas starp populārākajām mūsu piedāvātajām preču kategorijām, ir dārza preces. Šobrīd piedāvājam vairākus tūkstošus preču dārzniekiem - entuziastiem, kā arī profesionāļiem, ko novērtē arī vidēji lielas saimniecības.

Ja vēlies apstrādāt savu dārziņu jau pavasarī un uzstādīt polikarbonāta vai plēves siltumnīcu, noteikti atradīsi vajadzīgo pie mums. Izvēlies īsto izmēru un atbilstošo segumu, kas vajadzīgs. 

Pavisam ērti dārzu apstrādāt, ja saimniekiem ir augsnes frēze, kas irdina zemi un veic pamata apstrādi, kas vajadzīga dobei un laukam agrā pavasarī. Dārza traktors noteikti būs lielisks palīgs, pārvietojot smagumus. Pievieno dārza traktoram piekabi un brauc kā kungs, lai kaimiņi brīnās! 

Aizaugusi pļava vai mauriņš? Nekad vairs - jaudīgi un ērti zāles pļāvēji, kas būs viegli pārvietojami, ja izvēlēsies pašgājēju zāles pļaujmašīnu. Aizaugušākām vietām noderēs jaudīgs benzīna motora trimmeris vai ērts un mobils trimmeris ar akumulatoru, bet mazam dārziņam pilnīgi pietiks ar elektrisko trimmeri ar vadu. Kompakts, vieglis un ērts lietošanā. Kurš atbildīs Tavām vajadzībām? 

Kad lielie darbi padarīti, laiks atpūtai - izvēlies ērtas dārza mēbeles: šūpuļtīklus, dārza galdu un krēslu komplektus, vai pat dārza dīvānus un atpūtas krēslus. Kas var būt par barbekjū ballīti siltā vakarā? Tāpēc arī grilus, kūpinātavas un visu lieliskam grilēšanas rezultātam atradīsi Xnet interneta veikalā. Viss ir vienkārši - Tev vajag? Mums ir. Izvēlies, mēs piegādāsim!